1

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Evden Eve Taşıma

Evden eve taşıma işlerinde, profesyonel yöntemler kullanan, işinde uzman Çekmeköy evden eve nakliyat, eşyalarınızın zarar görmemesi için en iyi şekilde çalışmaktadır. Teknolojinin son harikası araçlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde, uzman elemanlarımızın fedakar çalışmaları ile, eviniz kısa zamanda taşınabilmektedir.


KRTKÖY EVDEN EVE NAKLİYE EKSPERTİZ HİZMETİ ÜCRETSİZ
Ekspertiz hizmeti ücretsiz olup, son derece önemli bir hizmettir. Taşıma esnasında eşyaların kapalı kasa araca tam sığması, asansörle eşyaların güvenli indirilmesi, sigortalama işlemlerinin titizlikle yapılması ve yeterli eleman sayısı gibi sorunlar, ekspertiz hizmeti ile çözülmektedir. Ekpertiz, evinizdeki eşyaları gözden geçirerek, en uygun kapalı kasa aracı tespit eder.

Paketleme işinde kullanılacak köpüklü kutular, plastik kutular, askılıklı kutular ve diğer paketleme malzemeleri, ekspertiz hizmeti esnasında tespit edilmektedir. Gerekli olan uzman olan eleman sayısı da titizlikle tespit edilir. Asansör için en uygun pencere veya balkon da ekspertiz tarafından tespit edilmektedir. Eşyaların indirilmesi veya bindirilmesi esnasında oluşacak aksaklıklar, önceden tespit edilmektedir. Ücret konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, eşyaların fotoğrafları çekilir ve sigorta poliçesi kesilir.

KURTKÖY EVDEN EVE TAŞIMACILIK UZMAN PAKETLEME İŞLEMLERİ
Paketleme işlemleri için seçilen elemanlar profesyoneldir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için, en iyi paketleme işini gerçekleştirmektedir. En iyi paketleme işlemlerinin amacı, hassas eşyalarınızın zarar görmeden nakliyatının gerçekleşmesidir. Büyük ve sağlam eşyalar ise özenle jelatinlenir. Köpüklü ve balonlu naylonlu sert kutulara, hassas ve kırılabilecek eşyalar paketlenir. Balonlu naylonlarla sarılan ve jelatinlenen büyük eşyalar ve beyaz eşyalar, özenle paketlenir.

KURTKÖY EVDEN EVE NAKLİYE ASANSÖR VE KAPALI KASA ARAÇ
Asansör ile hızlı bir şekilde kapalı kasa araçlara yükleme işlemi yapılabilmektedir. Asansörle öncelikle, sağlam beyaz eşyalar ve diğer eşyalar indirilir. Kapalı kasa araç içerisine özenle yerleştirilen sağlam eşyalar, dayanıklı olduğu için en alta yerleştirilir. Üstüne ise dayanıklılığına göre istifleme yapılır. En üste ise, en hassas ve kırılabilen eşyalar yerleştirilir.
Asansör ile eşyalar, yüklenecek adrese indirilir. İndirme işlemi esnasında da yine asansör kullanılır. Çekmeköy evden eve nakliyat, uzman elemanlarla en iyi şekilde eşyalar indirildikten sonra, eşyaların ev içerisinde yerleştirilmesi için işin ehli bayan elemanlar temin edilebilmektedir. Eşya düzenleme işinde profesyonel yöntemler kullanan bayan elemanlar, işinde uzman kişilerden oluşmaktadır.