1

Nakliyat Çözümlerinde Doğru Adres

Hepimiz zaman zaman oturduğumuz evden taşınmışızdır veya iş yerimizi daha büyük veya daha küçük bir yere taşımışızdır. Fakat genelde devlet kapısında çalışanlar çok daha sık taşınmak zorunda kalırlar.
Zamanında yüzlerce lira vererek satın aldığımız eşyalarımız nakliyat esnasında zarar görüp yıpranabilir. Bu durumu önlemek için bazı firmalar sigortalı çalışırken bazı ev taşımacılığı yapan firmalar eşyaları yeterince korumalı ambalajlamadıklarından dolayı taşıma esnasında çevreden gelen darbeler nedeniyle zarar görmektedir.
Nakliyat yapacağınız firma bu nedenle çok önemlidir. Eşyalarınızı taşırken sorumluluğu tamamen üstlenmeli ve özenle ambalajlayarak taşıma yapmalıdır. Biz ise bu sektörde uzun zamandır soluk alan bir firma olarak sizin evinizi, işyerinizi taşırken tıpkı kendi evimizi veya iş yerimizi taşıyormuş gibi özenli ve dikkatli çalışırız.
Güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmet verdiğimiz nakliyat sektöründe son derece titizlikle çalışır ve uygun fiyat garantisi ve ödeme çeşitleriyle tamamen siz müşterilerimizi düşünerek çalışırız. Taşıma esnasında tüm eşyalarınızın sorumluluğu firmamıza ait olup herhangi bir hasar görmesi durumunda zararınız kat kat fazla olmak üzere tarafımızdan karşılanmaktadır.
Ev taşımacılığı konusunda sizin için daha hızlı hizmet vermeye çalışırken bu konuda siz değerli müşterilerimizin düşünceleri bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle herhangi bir konuda rahatsız olduğunuzda veya önermek istediğiniz bir konu olduğunda mutlaka bizimle iletişime geçmenizi isteriz. Fikirleriniz bizim için her zaman altın değerindedir.
Sadece evlerinize değil iş yerinizde de nakliyat işlerinizi gerçekleştiriyoruz. İş yerinizde ki eşya adet ve boyutuna göre göndereceğimiz aracımızla iş yerinizde bulunan makine gibi veya ofis eşyalarınızı zarar görmeden güvenle yeni adresinize taşıyoruz.
Uzun zaman önce sadece İstanbul bölgesinde faaliyet gösterirken şuan Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde nakliyat hizmeti veren firmamız evden eve, farklı şehirlere veya aynı şehre nakliye hizmeti vermektedir. Diğer firmalara nazaran fiyat konusunda çok daha müşteri odaklı olmamız nedeniyle şuan için birçok firmadan önce akla gelmekteyiz.
Müşterilerimiz tarafından her geçen gün daha fazla rağbet gördüğümüz nakliyat konusunda görünen o ki firma prensiplerimizden olan müşteri memnuniyeti ilkemizi layığıyla gerçekleştirdiğimizi görüyor ve bundan her zaman için mutluluk duyuyoruz.